Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRuszył nabór do konkursu „V4 Innovators in Israel Training Program”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-09-27 15:45:43
izrael, v4, fundusz wyszehradzki, startupy

22 września 2018 r. na stronie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego został ogłoszony nabór do pilotażowego konkursu szkoleniowego. Celem pilotażu jest wsparcie startupów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych pomysłów/rozwiązań/produktów/usług i dostarczenie praktycznych narzędzi do prowadzenia innowacyjnego biznesu. Pilotaż jest też skierowany do pracowników inkubatorów odpowiedzialnych za wsparcie startupów.

7 startupów/pracowników inkubatorów z kazdego kraju, wybranych w konkursie, pojedzie do Izraela na 2,5 tygodniowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 3-19 grudnia 2018 r.

Nabór wniosków prowadzony jest przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki w dniach od 22 września 2018 r. do 22 października 2018 r.

Informacje nt. pilotażowego konkursu, zasad udziału w konkursie oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie https://www.visegradfund.org/news/call-applications-v4-innovators-israel-training-program/