Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJesteśmy na Techcrunch Disrupt w San Francisco

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Biedermann | 2018-09-05 19:39:44
ict, startupy, techcrunch, san francisco, usa

Trwa jedno z najpopularniejszych na świecie wydarzeń technologicznych poświęconych startupom – Techcrunch Disrupt. Od 5 do 7 września 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości obecna jest w San Francisco ze stoiskiem w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

Techcrunch Disrupt to kilka tysięcy odwiedzających i ponad 400 innowacyjnych startupów, w większości z branży ICT, które w ciągu 3 dni prezentują swoją ofertę przed potencjalnymi inwestorami w trakcie paneli dyskusyjnych, jak również w specjalnej strefie wystawienniczej – Startup Alley. W tym gronie znalazło się również 15 polskich firm, w tym beneficjentów PARP w ramach poddziałania 3.3.3 POIR, którzy na indywidualnych stoiskach będą mieli okazję zaprezentować się międzynarodowej publiczności.

W trakcie wydarzenia na stoisku organizowanym przez PARP prezentowana jest oferta 45 polskich startupów. To już dwunaste wydarzenie, na którym PARP organizuje stoisko narodowe w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT.