Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium z ekspertami Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU) w Genewie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-08-23 15:32:40
seminarium, onz, itu

Poznaj możliwości współpracy z prestiżową agendą ONZ, w tym w kontekście realizowanych projektów i przetargów, już 5 września br. w ramach misji edukacyjnej PARP, MPiT, MSZ i UKE.

Zachęcamy do udziału w seminarium, ktore odbędzie się 5 września 2018 r. w Genewie. Podczas seminarium eksperci ITU przedstawią możliwości współpracy sektora prywatnego, w szczególności firm IT/ICT, z tą agencją jako atrakcyjnym partnerem biznesowym, jak również zamawiającym. Udział w seminarium umożliwi dalszą współpracę z agencją w formie udziału w spotkaniach grup studyjnych, które wspólnie z ITU pracują nad rozwiązaniami w obszarze innowacji w ramach dedykowanym programów.

Dodatkową propozycją dla polskich firm, które wezmą udział w seminarium, jest możliwość profesjonalnego przygotowania filmu promującego firmę. Nagranie to posłuży do promocji w trakcie wydarzeń ITU oraz w mediach społecznościowych organizacji. Chęć udziału w nagraniu prosimy zgłaszać bezpośrednio na adres e-mail: agata.przychodzenczajka@uke.gov.pl.

Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla firm i instytucji, których profil działalności związany jest z technologiami telekomunikacyjnymi i szerokorozumianym ICT.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, językiem obrad jest język angielski.

Seminarium będzie częścią misji edukacyjnej organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Urzedem Komunikacji Elektronicznej.

Szczegółowe informacje o misji, w tym program i formularz rejestracyjny, znajdziecie na stronie http://mzp.parp.gov.pl/pl/wydarzenia/wydarzenia-aktualne/298-nabor-trwa-misja-edukacyjna-do-genewy-szkolenia-unog-i-itu-4-6-wrzesnia-2018-r-genewa-szwajcaria.