Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na Pioneers Festival 2018 – podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-05-30 13:55:37
pioneers, wiedeń, austria, startupy, bpp, it, parp

25 maja 2018 r. zakończyła się konferencja Pioneers Festival w Wiedniu, w trakcie której Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

Pioneers Festival to jedna z największych w Europie konferencji poświęconych nowoczesnym technologiom, w tym branży IT. Tylko w 2018 r. wydarzenie organizowane w zabytkowym pałacu w Hofbugu odwiedziło prawie 3000 gości z całego świata, a swoje stoiska zorganizowało 550 innowacyjnych startupów.

 

 

Pioneers Festival, podobnie jak w zeszłym roku, cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród polskich startupów. W tym roku na indywidualnych stoiskach swoją ofertę promowało w sumie 26 rodzimych startupów. Łącznie na stoiskach indywidualnych i w ramach stoiska zorganizowanego przez PARP, podczas Pioneers Festival miały okazję zaprezentować się 42 polskie startupy.

 

 

W trakcie trwania całego wydarzenia, oprócz promocji na indywidualnych stoiskach i na stoisku PARP firmy miały również okazję wziąć udział w spotkaniach b2b, a także wielu specjalistycznych konferencjach i panelach ekspertów.

 

 

Więcej zdjęć wkrótce znajdziecie w galerii na Facebooku.

 

Pełna lista firm, których ofertę promowaliśmy podczas Pioneers Festival: