Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJesteśmy na Japan IT Week w Tokio

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-05-09 05:52:21
japonia, targi, japan it week, tokio, ict, bpp

W dniach 9-11 maja 2018 r. w Tokio odbywają się targi Japan IT Week - jedno z najważniejszych takich wydarzeń w regionie. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała na targach polskie stoisko informacyjno-promocyjne, na którym swoją ofertę promuje ponad 20 polskich firm.

Na targach obecnych jest też 10 beneficjentów poddziałania 3.3.3 PO IR, tzw. Go to Brand.

Szacuje się, że w tegorocznej edycji targów Japan IT Week udział bierze ponad 90 000 osób odwiedzających stoiska 1700 wystawców i uczestniczących w prawie 60 sesjach konferencyjnych. 

To już dziewiąte wydarzenie, na którym PARP organizuje stoisko narodowe w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT. Polskie firmy reprezentujące branżę teleinformatyczną mogą nieodpłatnie promować na stoisku swoją ofertę oraz spotykać się z kontrahentami. 

Polskie firmy uczestniczyły również w wydarzeniach towarzyszących, zorganizowanych przy okazji Japan IT Week przez ambasady krajów Grupy Wyszehradzkiej, JETRO oraz Enterprise Europe Network.

W przeddzień rozpoczęcia targów, tj. 8 maja, w Tokio odbyła się m. in. międzynarodowa giełda kooperacyjna współorganizowana przez PARP jako członka sieci Enterprise Europe Network. Do udziału w giełdzie zarejestrowało się 12 polskich firm.

Zachęcamy do śledzenia aktualności z Japan IT Week na naszych profilach na Facebooku oraz na Twitterze i Instagramie!

 


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Japan IT Week Spring 2018 jest organizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert