Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzansa dla firm zainteresowanych rynkiem austriackim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-04-16 11:04:54
start alliance, austria, startupy

Jeśli Twoja firma działa w Warszawie i istnieje krócej niż 8 lat, a jednym z jej rynków docelowych jest Austria, skorzystaj z inicjatywy warsztatowej i networkingowej - Start Alliance Vienna.

Do 19 kwietna 2018 r. warszawskie firmy mogą aplikować do udziału w tym projekcie. Inicjatywa skierowana jest również do przedsiębiorców z Berlina, Londynu, Nowego Jorku, Tel Awiwu, Paryża i Szanghaju.

 

Projekt potrwa od 15 do 30 maja 2018 r., a jego program obejmie m. in.:

 

Program skierowany jest do firm, które wykroczyły już poza etap pomysłu czy prototypu i zostały z powodzeniem wprowadzone na rynek krajowy.

 

Uczestnicy mogą liczyć m. in. na dofinansowanie takich kosztów udziału przedstawiciela firmy, jak przelot, zakwaterowanie, bilety wejściowe na WeAreDevelopers World Congress i Pioneers Festival, oraz dostęp do strefy coworingowej.

 

Szczegółowe informacje nt. programu i rejestracja

 

Uwaga: przy okazji najblizszej edycji Pioneers Festival, podobnie jak w roku ubiegłym, PARP zorganizuje stoisko, na ktorym polskie firmy będa mogły promować swoją ofertę. Więcej nt. stoiska...

 Start Alliance to sieć publiczno-prywatnych partnerów, prowadzących działania akceleracyjne, łączące startupy i duże firmy (korporacje) w takich miastach, jak Berlin, Nowy Jork, Tel Awiw, Londyn, Paryż, Szanghaj i Wiedeń. W tym roku dzięki Projektowi Next Step Poland, w który zaangażowane są trzy organizacje z Grupy PFR: Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) i PFR (Polski Fundusz Rozwoju), do grona innowacyjnych miast dołączyła Warszawa. Inauguracja współpracy odbędzie się 10 kwietnia br. podczas konferencji WOLVES Summit.