.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na największych targach technologii mobilnych - jesteśmy na MWC

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-02-27 15:58:01
mwc, mobile, barcelona, hiszpania, targi, stoisko

W dniach 26 lutego-1 marca w Barcelonie trwają największe w Europie i jedne z największych na świecie targi technologii mobilnych. Na stoisku zorganizowanym przez PARP swoją ofertę promuje 40 polskich firm, w tym 6 beneficjentów poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR).

W 2017 r. targi Mobile World Congress odwiedziło prawie 108 tysięcy osób z 208 krajów i terytoriów, a swoje stoiska zorganizowało ponad 2300 wystawców, producentów sprzętu i oprogramowania. Podczas wydarzenia w mediach społecznościowych pojawiło się prawie milion komentarzy na jego temat oraz opublikowano około pół miliona zdjęć i materiałów wideo otagowanych #MWC. Z roku na rok targi przyciągają więcej uczestników niż jakiekolwiek targi z tej branży.

 

 

To już ósme wydarzenie, podczas którego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje stoisko w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT. 

 

Osoby odwiedzające stoisko mogą spotkać się z przedstawicielami polskich firm lub porozmawiać z naszymi ekspertami na temat polskiego sektora IT.

 

Oficjalnego otwarcia polskiego stoiska na MWC dokonał Minister Kwieciński

 

 

Zachęcamy do śledzenia aktualności z Mobile World Congress na naszych profilach na Facebooku oraz na Twitterze i Instagramie!