Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na Japan IT Week Spring 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-02-22 14:31:13
japan it week, japonia, targi, stoisko, ict, tokio

Zapraszamy przedstawicieli polskich firm z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas międzynarodowych targów teleinformatycznych Japan IT Week, które odbędą się w dniach 9-11 maja 2018 r. w Tokio.

 

Nazwa wydarzenia: Japan IT Week

Termin: 9-11 maja 2018 r.

Strona wydarzenia: www.japan-it.jp/en

Lokalizacja: Tokio, Japonia

 

 

Targi Japan IT Week to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych branży teleinformatycznej, podzielone na kilkanaście części tematycznych. W 2017 r. uczestniczyło w targach ponad 1500 wystawców i ponad 88 700 zwiedzających. Raport z zeszłorocznej edycji dostępny jest TU.

 

Celem organizacji przez PARP stoiska na targach Japan IT Week jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Niezależnie od tego, czy firma jest indywidualnym wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w targach.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audiowizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Zarówno korzystanie z polskiego stoiska, jak i wstęp na targi Japan IT Week są nieodpłatne. Uwaga - bezpłatny wstęp na targi możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji online, za okazaniem wydrukowanego biletu.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Japan IT Week Spring 2018, piszcie na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

 


 

Podczas targów Japan IT Week Spring 2018 odbędzie się również międzynarodowa misja firm i klastrów IT, organizowana przez EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation). Termin zgłoszeń mija 28 lutego 2018 r.

Wiecej na temat misji...

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Japan IT Week Spring 2018 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.