Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium nt. branży sztucznej inteligencji w Japonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-02-09 11:59:34
japonia, ai, sztuczna inteligencja, webinarium, ict, it

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 27 lutego, poświęconego branży sztucznej inteligencji w Japonii.

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do europejskich firm, które chciałyby poznać aktualny stan rozwoju tego sektora w Japonii, a także dowiedzieć się, jakie rozwiązania oferowane przez zagraniczne podmioty mogą spotkać się ze szczególnym zainteresowaniem w tym kraju. 

Webinarium organizowane jest przez Europejsko-Japońskie Centrum Współpracy Gospodarczej (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation - EUJCIC). Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się do 26 lutego br. na stronie www.eubusinessinjapan.eu/library/event/webinar-111-update-on-artificial-intelligence-and-ai-applications-in-japan.

Uwaga - aby móc się zarejestrować, należy wcześniej utworzyć konto na portalu www.eubusinessinjapan.eu.

 


 

W maju 2018 r., na targach Japan IT Week, w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Jeśli chcielibyście skorzystać z możliwości promocji produktów / usług na stoisku, piszcie na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.