Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium - From Understanding to Navigating Japanese Business Culture

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-02-02 11:37:57
kultura biznesowa, japonia, przedsiębiorczości

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 20 lutego, a które poświęcone będzie wyzwaniom, jakie stoją przed europejskimi przedsiębiorcami współpracującymi z japońskimi partnerami biznesowymi.

Webinarium ukaże konkretne wyzwania, jakie napotykają europejskie firmy działające w Japonii i japońskie przedsiębiorstwa operujące w Europie. Jego celem będzie ukazanie szerszej perspektywy niż wyłącznie różnic kulturowych pomiedzy tymi obszarami. Poruszone zostaną takie tematy, jak:

  • efektywna komunikacja z japońskimi partenrami,
  • wpływ na procesy decyzyjne w japońskich organizacjach,
  • budowanie zaufania w relacjach z japońskimi partnerami,
  • opracowywanie wspólnych strategii.

Webinarium organizowane jest przez Europejsko-Japońskie Centrum Współpracy Gospodarczej (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation - EUJCIC). Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się do 19 lutego br. na stronie www.eubusinessinjapan.eu/library/event/webinar-110-from-understanding-to-navigating-japanese-business-culture.

Uwaga - aby móc się zarejestrować, należy wcześniej utworzyć konto na portalu www.eubusinessinjapan.eu

 


 

Na wiosnę 2018 r., na targach Japan IT Week, w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Jeśli chcielibyście skorzystać z możliwości promocji produktów / usług na stoisku, piszcie na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.