Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTransfiere 2018 – Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-01-30 10:57:39
transfiere, startupy, malaga, hiszpania

W dniach 14-15 lutego w Maladze odbędzie się VII Europejskie Forum Nauki, Technologii i Innowacji – Transfiere 2018. Podczas forum zostaną m. in. zorganizowane spotkania networkingowe.

Wydarzenie skierowane jest do firm, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i projektów oraz promować swoje innowacyjne technologie, jak również startupów, spin-offów czy grup badawczych poszukujących inwestorów.
Organizatorami Transfiere 2018 są Urząd Miasta Malaga, Regionalne Ministerstwo Gospodarki i Nauki oraz Krajowe Ministerstwo Gospodarki, Przemysłu i Konkurencyjności.

Forum Transfiere umożliwia uczestnikom wymianę doświadczeń oraz dostęp do informacji na temat postępu technologicznego i nowych tendencji w zakresie innowacji, a także pozwala nawiązać nowe kontakty biznesowe poprzez program seminariów, prezentacji i spotkań networkingowych.

To coroczne wydarzenie skupia wielu uczestników z różnych krajów, w tym przedstawicieli administracji aublicznej odpowiedzialnej za wspieranie innowacji, dużych i małych przedsiębiorstw, startupów i potencjalnych inwestorów, europejskie centra biznesu i innowacji, publiczne instytuty badawcze, platformy technologiczne, uniwersytety oraz parki naukowo-technologiczne.

VI edycja imprezy, która odbyła się w 2017 roku, zgromadziła ponad 4000 uczestników z 33 krajów, w tym 56 uniwersytetów, 288 grup badawczych i 40 platform technologicznych, których przedstawiciele wzięli udział w 5300 spotkaniach oraz 40 panelach tematycznych.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz możliwych form uczestnictwa znajdziecie pod na stronie http://transfiere.malaga.eu/en/ways-to-participate/#.Wl4Eeqjia70.