Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna na Mobile World Congress 2018 w Barcelonie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-12-13 09:44:06
mwc, targi, giełda, technologie mobilne, barcelona, hiszpania, it

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach Mobile World Congress w Barcelonie, 26-28 lutego 2018 r. Giełda zostanie zorganizowana przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, umówionych wcześniej spotkań. Spotkania trwają ok. 20 minut, a ich uczestnicy to przedstawiciele firm z różnych krajów działający w tej samej branży i poszukujący zagranicznych partnerów.


Koszt udziału w giełdzie wynosi 310 EUR brutto. UWAGA - koszt ten obejmuje m. in. bilet wstępu na targi MWC, przy spełnieniu warunków określonych przez organizatora. Regularna cena normalnego biletu na targi to 799 EUR. Udział w giełdzie jest więc nie tylko okazją do nawiązania jeszcze liczniejszych kontaktów, ale też szansą na zaoszczędzenie ponad 400 EUR.


Szczegóły na temat giełdy: http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/gielda-kooperacyjna-na-mobile-world-congress-22-24-lutego-2016-r-barcelona-5510.html.


Dodatkową okazją do poznania potencjalnych partnerów biznesowych będzie polskie stoisko na targach MWC 2018. Zostanie ono zorganizowane przez PARP w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT. Polskie firmy będą mogły korzystać ze stoiska, aby promować swoją ofertę. Więcej informacji na ten temat: https://ict.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/261228,polskie-stoiko-na-mobile-world-congress-2018.html.