Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW Warszawie odbyły się polsko-niemieckie spotkania dla firm IT

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-11-30 15:34:09
b2b, it, spotkania, giełda kooperacyjna, warszawa, niemcy

W dniach 16-17 listopada w Warszawie przebywała niemiecka misja gospodarcza z branży IT/ICT i Industry 4.0. Do Polski przyjechało łącznie 15 firm z Niemiec. Wydarzenie zostało zorganizowane przez ośrodek Enterprise Europe Berlin-Brandenbug, we współpracy z ośrodkiem EEN przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Stowarzyszeniem Firm ICT regionu Brandenburgii (ICT & Digital Business Association Berlin Brandenburg - SIBB e.V.).

W trakcie misji do Warszawy niemieckie firmy odbyły spotkania z polskimi partnerami w ramach trzech tematycznie profilowanych wydarzeń:

  • WARSAW INDUSTRY WEEK w Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wiodącą tematyką spotkania była transformacja produkcji w obszarze „Przemysł 4.0”;
  • THE HEART – giełda kooperacyjna na 38. piętrze Warsaw Spire. W trakcie networkingu polskie firmy mogły nawiązać kontakty biznesowe z niemieckimi dystrybutorami i producentami sprzętu i usług IT;
  • BUSINESS LINK – Business Speed Dating w Business Link na Stadionie Narodowym. W wydarzeniu udział wzięły polskie firmy i start-upy z branży High Tech (IoT, Connectivity, Digital Health, AI, VR, Machine Learning). Celem spoktania było poznanie potencjalnych partnerów do współpracy w ramach subcontractingu oraz outsourcingu, przy rozwoju i testowaniu produktów IT i rozwoju wspólnych rozwiązań UX.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy PARP.