Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na Web Summit 2017 w Lizbonie - podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-11-29 16:30:26
web summit, lizbona, portugalia, startup, startupy, it, stoisko, konferencja, promocja

9 listopada 2017 r. zakończyło sie wyjątkowe wydarzenie dla startupów, a zarazem jedna z największych konferencji technologicznych na świecie - Web Summit w Lizbonie. Tegoroczna edycja przyciągnęła ok. 60 tys. uczestników z ponad 170 krajów.

 

 

Polska znalazła się wśród 20 najliczniej reprezentowanych państw. Firmy z naszego kraju obecne były w Lizbonie nie tylko jako zwiedzający, ale też sponsorzy i wystawiające się startupy, podzielone na strefy w zależności od fazy rozwoju podmiotu.

 

Photo: www.flickr.com/photos/websummit

 

My mieliśmy przyjemność pojawić się tam ze stoiskiem zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT.

 

Photo: www.flickr.com/photos/websummit

 

 

Na polskim stoisku firmy z naszego kraju mogły osobiście spotykać się z kontrahentami, a także wyświetlać filmy i prezentować materiały promocyjne. W sumie z tej możliwości skorzystało 50 polskich przedsiębiorstw, głównie startupów:

 

 

 

O udziale Polski w Web Summit napisał równiez Business Insider.

Tegoroczna edycja wydarzenia była pierwszą, na której zorganizowaliśmy stoisko w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT. Pojawimy się tam również w 2018 i 2019 r. Już teraz zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy planują udział w Web Summit w kolejnych latach: bpp.ict@parp.gov.pl!