Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na targach MEDICA w Dusseldorfie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-11-30 15:38:30
medica, branża medyczna, targi, niemcy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko narodowe podczas targów branży medycznej MEDICA w Dusseldorfie (13-16 listopada 2017 r.). Zachęcamy polskie firmy oferujące rozwiązania IT dla medycyny do skorzystania z możliwości promocji na tym wydarzeniu.

Targi MEDICA w Düsseldorfie są największymi i najważniejszymi na świecie targami branży medycznej. To światowe forum, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Celem organizacji stoiska będzie promocja polskiej branży medycznej na świecie, w tym produktów i usług z zakresu szeroko rozumianego sektora ICT.

Oferta stoiska kierowana jest do firm, które w targach Medica biorą udział jako zwiedzający i/lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Podczas targów odbędzie się również giełda kooperacyjna organizowana przez sieć Enterprise Europe Network. 

Szczegółowe informacje nt. polskiego stoiska znajdziecie na stronie www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/stoisko-narodowe-na-targach-medica-14-16-listopada-2017-r-w-dusseldorfie-niemcy.html

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Medica zostanie zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.