Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na targach Futurecom 2017 – podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-12-01 15:52:12
futurecom, it, targi

18 polskich przedsiębiorstw promowało swoją ofertę podczas tegorocznej edycji targów Futurecom w Sao Paulo. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała na nich stoisko w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

 

Futurecom to największe w Ameryce Południowej targi teleinformatyczne. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 2-5 października 2017 r.

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowano ofertę 18 przedsiębiorstw z Polski. Na stoisku zorganizowanym przez PARP firmy, poza możliwością promocji swojej oferty, mogły odbywać spotkania b2b i korzystać z profesjonalnej obsługi ekspertów i hostess.

 

 

Na targach Futurecom wystawiali się również beneficjenci poddziałania 3.3.3 PO IR: Advanced Graphene Products, Dysten, BCast, Ecorecord, Synerise, Suntech, Trusted Garage i VReady.

 

 

Poniżej prezentujemy listę polskich firm, które skorzystały z polskiego stoiska na Futurecom: poprzez osobistą promocję swojej oferty, prezentację materiałów czy też przy okazji korzystania ze strefy b2b. Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z targów Futuecom w galerii na Facebooku.