Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-10-09 14:42:05
smart city, barcelona, hiszpania, giełda kooperacyjna, b2b, kooperacja, spotkania

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2017 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!).
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • W dniach 14-16 listopada 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Strona targów

 

WAŻNE TERMINY

do 30 października 2017 r. Rejestracja profili on-line
4 września - 6 listopada 2017 r. Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Waszą ofertą!

 

KOSZT

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestrowane firmy, ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają do 50% zniżki na bilet wstępu na Smart City Expo World Congress (50% - Visitor Pass, 25% - Congress Pass)!

 

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela:

Aleksandra Wadowska, PARP

e-mail: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl