Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na targach Gamescom 2017 - podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-12-07 08:49:10
gamescom, gry, gry komputerowe, gaming, gry video, indie games

Około 60 polskich gier promowanych było podczas tegorocznej edycji targów Gamescom w Kolonii. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała na nich stoisko w ramach Branżowego Programu Promocji IT.

 

 

Gamescom to największe w Europie targi branży gier komputerowych. Ich biznesowy kompotent trwał w dniach 22-24 sierpnia 2017 r., a strefa 'Entertainment' była otwarta dla publiczności jeszcze do 26 sierpnia.

 

 

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowano rekordową liczbę prawie 60 gier z Polski. Na stoisku zorganizowanym przez PARP, dzięki współpracy z Fundacją Indie Games Polska, odbywały się codziennie uprzednio zaaranżowane spotkania bilateralne, w których wzięło udział prawie 40 polskich firm. W sumie uczestniczyły one w ok. 350 spotkaniach, z których niemal 200 odbyło się na naszym stoisku. 

 

 

 

Na targach Gamescom wystawiali się również beneficjenci poddziałania 3.3.3 PO IR: 11bit Studios, IMGN.PRO oraz Knoocker.

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy listę polskich firm, które skorzystały z polskiego stoiska na Gamescom: poprzez osobistą promocję swojej oferty, prezentację materiałów czy też przy okazji umówionych spotkań. Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii na Facebooku.

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Pompy ciepła

Pompy ciepła Katowice to popularne urządzenia grzewcze, które są w stanie pobierać energię ciepln...
Polska - SZCZECIN 2022-02-06 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie

Budynek czy budowla – spory wokół kontenerów morskich. Kontenery morskie dawniej służyły wyłączni...
Polska - SZCZECIN 2022-02-03 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert