Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRozpoczął się Pioneers Festival w Wiedniu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-10-09 14:39:29
pioneers, pioneers festival, ict, bpp ict

1 i 2 czerwca w Wiedniu odbywa się Pioneers Festival - wyjątkowe wydarzenie dla międzynarodowego środowiska startupów. Polska jest tam reprezentowana przez ponad 20 podmiotów. Swoje stoisko, zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, ma również Branżowy Program Promocji branży IT/ICT.

Jest to, obok Web Summitu odbywającego się w Lizbonie, jedna z największych imprez technologicznych w Europie, na której w jednym miejscu z przedsiębiorcami z branży nowych technologii i wyselekcjonowanymi startupami, spotykają się inwestorzy, przedstawiciele dużych firm i korporacji. 

Pioneers Festival jest doskonałym miejscem do zaprezentowania potencjału polskich firm technologicznych, w szczególności z branży IT. W trakcie trwającej właśnie edycji wydarzenia na zorganizowanym przez PARP stoisku promocyjnym prezentowana jest oferta ponad 20 polskich firm, w zdecydowanej większości startupów. 

Tu możecie zapoznać się z listą i opisami firm, które w ciągu dwóch najbliższych dni pojawią się na zorganizowanym przez PARP polskim stoisku.

Pioneers Festival to również konkurs Pioneers500, w ramach którego wyłoniono najbardziej perspektywiczne startupy. Wśród nich znalazło się 21 firm z Polski, a trzy - Nexbio, StethoMe i Zylia - zostały dodatkowo wyróżnione w grupie top 50 i otrzymały możliwość pitchingu przed inwestorami i przedstawicielami mediów.

Możecie śledzić aktualności z Pioneers Festival na naszych profilach na Facebooku oraz na Twitterze i Instagramie: @PL_ICT_PROGRAM.

Tap To Speak na polskim stoisku podczas Pioneers Festival w Wiedniu
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Dodał: Michał Koliński IT/ICT Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Sprawdź stronę naszej agencji SEO BrandRise
link: ...
Pozycjonowanie Toruń - skuteczna Agencja SEO BrandRise document.title = "Pozycjonowanie Toruń 🦄 ...
Polska - Toruń 2020-09-11 Dodał: Konrad Dejewski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert