Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na targach CeBIT 2017 - podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-05-18 02:18:51
cebit, cebit 2017, hanower, ict, polskisektor ict, sektor ict, parp

W dniach 20-24 marca 2017 r. w Hanowerze odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Teleinformatycznych CeBIT. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT, zorganizowała podczas tego wydarzenia polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

 

 

W trakcie trwania targów na naszym stoisku swoją ofertę zaprezentowało łącznie 45 polskich przedsiębiorstw (pełna lista firm poniżej). Firmy promowały się zarówno za pośrednictwem tradycyjnych materiałów informacyjnych, jak i materiałów audiowizualnych. Na stoisku firmom zapewniono również możliwość organizacji spotkań b2b, w trakcie których bezpośrednio prezentowały swoją ofertę potencjalnym kontrahentom.

Możliwość prezentacji firmy w ramach polskiego stoiska narodowego to bardzo dobra inicjatywa, szczególnie dla firm mniejszych i start-up'ów, bardzo ważnym elementem jest strefa B2B, bardzo dobra komunikacja, wsparcie i obsługa przy stoisku - pani Karolina Bełdowska, Symmetra Sp. z o.o.

Ponadto, dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego i Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, a także Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym w Gdyni, swoją ofertę na polskim stoisku mogły zaprezentować firmy wystawiające się na targach CeBIT na stoiskach województw ślaskiego, lódzkiego i pomorskiego.

Łączna powierzchnia stoisk polskich firm i instytucji na targach CeBIT 2017 wyniosła 650 mkw.

Firmy, których przedstawiciele byli obecni na stoisku organizowanym przez PARP, miały również okazję spotkać sie z przedstawicielem stowarzyszenia firm z branży IT z regionu Berlin-Brandenburgia (SIBB), którego liczna reprezentacja wystawiała się na targach CeBIT.

Ponadto, jak co roku, podczas targów CeBIT PARP, jako członek sieci Enterprise Europe Network, był współorganizatorem giełdy kooperacyjnej Future Match, w której łącznie wzięło udział 36 firm z Polski. W sumie w giełdzie udział wzięło 239 firm z całego świata, które odbyły ponad 1100 bilateralnych spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów i zapoznania się z ofertą firm obecnych na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kredyty dla firm Szczecin

MNOGOŚĆ CELÓW NA KTÓRE FIRMA POTRZEBUJĘ KREDYTU a) kredyt inwestycyjny – cel jest tutaj określon...
Polska - SZCZECIN 2021-12-07 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Wyroby z warzyw i owoców Zobacz ofertę

kontrola dostępu rfid

Wypadki przy pracy zdarzają się w każdej branży. W okresie styczeń–wrzesień 2019 r. wg GUS zgłosz...
Polska - SZCZECIN 2021-12-07 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Rolety na wymiar Wrocław

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podążać za panującymi aktualnie trendami, dzięki czem...
Polska - SZCZECIN 2021-12-06 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Wydawnictwa Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert