Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na targach CeBIT, 20-24 marca 2017, Hanower (Niemcy)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-03-30 10:31:03
cebit, ict, hanower, niemcy

Zapraszamy przedstawicieli polskich firm branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym na jednej z najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych na świecie.

Nazwa targów: CeBIT
Termin: 20-24 marca 2017 r.
Strona targów: www.cebit.de/en
Lokalizacja: Hanower, Niemcy

 

 

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach CeBIT biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Firmom zainteresowanym nieodpłatną promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze strefy b2b, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na targach CeBIT prosimy o kontakt na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 

Ponadto informujemy, że ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości współorganizuje giełdę kooperacyjną (spotkania b2b) podczas targów CeBIT 2017. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się na stronie: http://een.org.pl/index.php/Europa/articles/gielda-kooperacyjna-future-match-2017-na-targach-teleinformatycznych-cebit-20-24-marca-2017-hanower-niemcy.html

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach CeBIT 2017 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.